DNI PUŁAW 2019 - od 31 maja do 2 czerwca odbędą się Dni Puław - miejsce: MARINA PUŁAWY - 3 dni niezapomnianych emocji - KONCERTOWO/RODZINNIE/TANECZNIE / Zapraszamy do wspólnego świętowania dni naszego miasta!

System powiadamiania mieszkańców- zarejestruj się - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

System powiadamiania mieszkańców- zarejestruj się

data aktualizacji: ponad rok temu 11.02.2016, odsłon: 10581, ~Paweł Wójcik

Szanowni Państwo!

Jednym z zadań lokalnego samorządu jest dbałość o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców, dlatego m.in. podjęliśmy decyzję o wdrożeniu w Puławach systemu o nazwie Samorządowy Informator SMS.

SISMS jest systemem mającym zapewnić skuteczną komunikację urzędu z mieszkańcami we wszystkich obszarach funkcjonowania, szczególnie zaś w tych, które mają wpływ na nasze bezpieczeństwo. Najważniejszym celem, jaki chcemy uzyskać, jest odpowiednio wczesne ostrzeganie przed mogącym pojawić się zagrożeniem, takim jak powódź, trąby powietrzne, pożary i inne.

Chcemy docierać do Państwa również z innymi informacjami m.in. zapowiedziami imprez i innych ważnych wydarzeń w naszym mieście.

Podstawą sprawnego funkcjonowania systemu SISMS jest zarejestrowanie się w nim jak największej liczby mieszkańców, którzy będą otrzymywać informacje z urzędu. Rejestracja jest bardzo prosta i sprowadza się do wysłania jednego SMS-a o odpowiedniej treści. Państwa numery telefonów będą chronione według najwyższych standardów. Warto dodać, że nigdy przy użyciu systemu nie otrzymacie Państwo reklam bądź spamu.

Po wysłaniu SMS-a, którego koszt jest zgodny z ceną zwykłego SMS-a w Państwa planie taryfowym, otrzymacie Państwo automatycznie wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Od tej pory będziecie bezpłatnie dostawać najważniejsze informacje z urzędu.

Państwa pomoc jest niezwykle istotna, aby system prawidłowo zadziałał w Puławach, dlatego prosimy o zarejestrowanie się w systemie, a także o przekazanie informacji o SISMS swojej rodzinie i znajomym oraz wszystkim zainteresowanym mieszkańcom.

Oprócz tradycyjnych sms-ów system umożliwia wysyłanie do mieszkańców wiadomości SMS Cloud- to nowa opcja. SMS Cloud to wiadomość nawet do 10000 znaków, do której można dołączyć multimedia. Aby otrzymywać informacje na swój smartfon wystarczy pobrać bezpłatną aplikację klikając na ulotkę poniżej. Zachęcamy do korzystania.

Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo!

Udostępnij na Google+
+ 40 głosów: 40 (100%) 0 -