ANKIETA - pomniki w przestrzeni publicznej Puław - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

ANKIETA - pomniki w przestrzeni publicznej Puław

data aktualizacji: ponad rok temu 19.06.2019, odsłon: 2897, ~Ewelina Borawska
Data i miejce wydarzenia

25.06.2019 - 31.07.2019

Ankieta Elektroniczna


Przestrzeń publiczna jest dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców, a zadaniem samorządu jest tworzenie użytecznej, funkcjonalnej i oczywiście przyjaznej przestrzeni, sprzyjającej nawiązywaniu kontaktów społecznych i służącej zaspokajaniu potrzeb mieszkańców oraz poprawie jakości ich życia.

Wzrost świadomości społecznej dotyczącej kształtu przestrzeni miejskiej wpływa na zaangażowanie formalnych i nieformalnych grup mieszkańców, które chętniej uczestniczą w procesie projektowania przestrzeni miejskich i tworzenia koncepcji zagospodarowania. Kwestie trudne lub sporne często poddawane są konsultacjom społecznym, a Państwa zaangażowanie oraz opinia są dla nas priorytetowe i stanowią ważną wskazówkę.

W ostatnim czasie na łamach mediów społecznościowych pojawił się temat stawiania pomników w przestrzeni publicznej Puław. Z uwagi na fakt dużego zainteresowania mieszkańców zagospodarowaniem terenu w centrum miasta w okolicy skrzyżowania ulic: Piłsudskiego, Centralnej, Zielonej, Lubelskiej i al. Partyzantów w Puławach oraz koncepcji budowy w tym miejscu pomnika po usuniętym monumencie poświęconym „Bohaterom wspólnych walk o wyzwolenie Puław”, odpowiadamy na Państwa potrzeby i zapraszamy do konsultacji społecznych dotyczących pomników w przestrzeni miejskiej Puław.


(fot. Polskie Radio Lublin)

Formularz ankiety zabezpieczony jest na kilka sposobów, które uniemożliwią masowe oddawanie głosów z jednego numeru i oddawanie głosów przez osoby nie znajdujące się w ewidencji mieszkańców Puław. W celu przejścia do samego formularza, zostaniemy zweryfikowani poprzez specjalne kody. Podobnie, jak w przypadku Budżetu Obywatelskiego, na jeden numer telefonu możemy otrzymać tylko trzy kody (w przypadku, gdy domostwie znajduje się jeden telefon).

Dzięki wprowadzonym zabezpieczeniom, przekazana przez Państwa opinia będzie rzetelna, wobec czego tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Ankieta będzie aktywna od 25 czerwca do 31 lipca 2019 roku.

 

 

Załączniki

+ 18 głosów: 25 (72%) 7 -
Udostępnij na Google+