Biblioteka Miejska - spektakl online pt. „Królowa Śniegu” - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Biblioteka Miejska - spektakl online pt. „Królowa Śniegu”

data aktualizacji: 24 dni temu 20.04.2021, odsłon: 229, ~UM Puławy
Data i miejce wydarzenia

23.04.2021

online


Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to święto wszystkich autorów, wydawców, ilustratorów i czytelników. Szczególnie tego dnia Biblioteka Miejska w Puławach zachęca do sięgnięcia po książkę, zanurzenia się w magiczny świat literatury i oddaniu przyjemności, jaką jest obcowanie ze słowem. 

Z okazji tego wyjątkowego i ważnego dla bibliotekarzy i czytelników święta, w piątek 23 kwietnia o godz. 19.00. Biblioteka Miejska zaprasza do udziału w rodzinnym spektaklu on-line pt. „Królowa Śniegu”. Niezwykły świat lodu, czarów i magii namaluje zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam talent” 2013, Tetiana Galitsyna. Opowiedziana śniegiem, piaskiem i światłem baśń Hansa Christiana Andersena to niecodzienne widowisko gwarantujące dreszczyk emocji i dziecięcą radość.

Mistrzynię sztuki malowania piaskiem, Biblioteka gościła już dwukrotnie podczas gali otwarcia Festiwalu Książki w 2015 i 2017 roku. Galitsyna zachwyciła wtedy puławską publiczność spektaklem pt. „Historia Jana Pawła II pisana piaskiem” oraz wizualnym show na podstawie książki Antoine`a de Saint-Exupery pt. „Mały Książę”.

Żeby obejrzeć spektakl, 23 kwietnia o godz. 19.00, należy wejść na profil Biblioteki Miejskiej na Facebook`u i kliknąć w link dostępny w poście, który przekieruje bezpośrednio do transmisji.

Wydarzenie jest jednorazowe, dostępne tylko w dniu jego transmisji. Link będzie aktywny od godz. 19.00. Liczba miejsc nie jest ograniczona, nie trzeba wcześniej rezerwować chęci udziału.

 

Tetiana Galitsyna

Zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam Talent” 2013. Założycielka i dyrektor artystyczny studia Galitsyna Art Group oraz Teatru Piasku. Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych artystek sztuki malowania piaskiem. Tetiana Galitsyna jest pionierem i kreatorem nowych wizualnych show: pierwszych w Europie pokazów  malowania światłem, wodnej animacji czy gwiezdnego show.

 

Plakat przedstawia informacje dotyczące wydarzenia:

Rodzinny spektakl online - 23 kwietnia, piatek, godzina 19:00. Wydarzenie transmitowane na portalu Facebook Biblioteki Miejskiej.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+