Budżet Obywatelski 2018 - spotkanie z mieszkańcami - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01  Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Budżet Obywatelski 2018 - spotkanie z mieszkańcami

data aktualizacji: ponad rok temu 31.05.2017, odsłon: 2343, ~Ewelina Borawska
Data i miejce wydarzenia

31.05.2017

Urząd Miasta Puławy


Budżet Obywatelski 2018 - spotkanie z mieszkańcami

Rozpoczynamy V edycję Budżetu Obywatelskiego w Puławach! Prezydent Miasta Puławy określił wysokość środków jaką mieszkańcy mogą wykorzystać na podane przez siebie propozycje zadań.

W tym roku jest to kwota:

 

    2 100 000 zł

 

        po 300 000 na każdy z 5 rejonów miasta              600 000 na projekty ogólnomiejskie

 

Prezydent Miasta Puławy oraz Rada Miasta Puławy zapraszają wszystkich Państwa na spotkanie informacyjne połączone z warsztatami pisania wniosków

do BUDŻETU OBYWATELSKIEGO.

31 maja br. o  godz. 17.00

w Urzędzie Miasta Puławy (sala konferencyjna)

 

Na spotkaniu udzielimy Państwu wszystkich informacji dotyczących BO, odpowiemy na pytania oraz pomożemy Państwu wypełnić wniosek do Budżetu Obywatelskiego. Dla uczestników spotkania przewidzieliśmy upominki.

 

Masz szansę zmienić swoją okolicę, każdy pomysł jest dobry!

zbieranie wniosków potrwa

od 31 maja do 30 czerwca


Zmiany w regulaminie

W tegorocznej edycji czekają nas pewne zmiany.

  • Podział Miasta Puławy na rejony obowiązujące w Budżecie Obywatelskim

Z rejonu I został wyodrębniony rejon IA obejmujący osiedle Włostowice i IB obejmujący osiedle Niwa. W linku poniżej znajduje się mapa obrazująca aktualny podział.

Nowy podział na rejony obowiązujące w BO (tutaj)

  • Spotkania z mieszkańcami

Odbędą się dwa spotkania dedykowane wszystkim mieszkańcom. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 31 maja br. o godz. 17 w Urzędzie Miasta Puławy (sala konferencyjna). Będzie to spotkanie informacyjne połączone z warsztatami pisania wniosków do Budżetu Obywatelskiego.

Drugie spotkanie to spotkanie również dla wszystkich mieszkańców miasta, które odbędzie się po zaopiniowaniu wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie będzie miało charakter informacyjny. O dokładnym terminie spotkania powiadomimy Państwa wkrótce.

  • Zmiana w głosowaniu tradycyjnym

W poprzednich latach głosowanie tradycyjne odbywało się w Urzędzie Miasta Puławy. W tej edycji wychodzimy naprzeciw państwa oczekiwaniom. Głosowanie tradycyjne będzie odbywało się w każdym z 5 rejonów miasta. Każdy będzie mógł zagłosować w swoim rejonie. Głosowanie odbędzie się w niedzielę 1 października br. w dogodnych dla Państwa miejscach. Listę miejsc podamy bliżej terminu głosowania.


Więcej informacji o Budżecie Obywatelskim w serwisie

konsultacje.pulawy.eu


 

+ 12 głosów: 14 (86%) 2 -
Udostępnij na Google+