Budowa Ośrodka Wsparcia powoli dobiega końca - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Budowa Ośrodka Wsparcia powoli dobiega końca

data aktualizacji: 3 miesiące temu 9.04.2019, odsłon: 620, ~UM Puławy

Już w lipcu swoją działalności rozpocznie Ośrodek wsparcia dla osób starszych, niepełnosprawnych i w kryzysie, który powstaje w budynku dawnego Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych przy ulicy H. Kołłątaja. Z tygodnia na tydzień zmienia się wygląd ośrodka wraz z jego otoczeniem. W środku odbywają się ostatnie prace wykończeniowe. Niebawem odbędzie się także odbiór techniczny inwestycji. W zmodernizowanym budynku planuje się uruchomienie dwóch ośrodków wsparcia: centrum aktywności seniora i punktu wsparcia osób w kryzysie. Od czerwca pracownicy ośrodka będą przystosowywali sprzęt i wyposażenie do potrzeb swoich odbiorców.

Przebudowa budynku jest częścią projektu partnerskiego Miasta Puławy, Gminy Końskowola i Gminy Żyrzyn pn. „Utworzenie placówek świadczących pomoc osobom wykluczonym lub zagrożonym wykluczeniem społecznym na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Puławy”.


+ 14 głosów: 15 (93%) 1 -
Udostępnij na Google+