Budżet Obywatelski - ankieta dla mieszkańców - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Budżet Obywatelski - ankieta dla mieszkańców

data aktualizacji: ponad rok temu 11.03.2016, odsłon: 2558, ~Paweł Wójcik

Budżet partycypacyjny jest szansą na zaangażowanie obywateli w proces decydowania o lokalnych wydatkach i tym samym sprawowania władzy w samorządach. Gdy w 2013 roku w Puławach wprowadzono Budżet Obywatelski, nikt nie spodziewał się, że eksperyment ten spotka się z tak dużym zainteresowaniem mieszkańców. Do tej pory w ramach Budżetu Obywatelskiego zrealizowano w Puławach 13 projektów, a kolejnych 9 zadań wskazanych przez mieszkańców jest w trakcie realizacji.

Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety, której celem jest zebranie opinii i uwag na temat dotychczasowych zasad puławskiego Budżetu Obywatelskiego oraz oczekiwań mieszkańców co do ich ewentualnej zmiany. Analizując dotychczasowe doświadczenia w realizacji Budżetu Obywatelskiego, chcemy wyciągnąć wnioski które praktyki były najlepsze a co można zmienić, aby edycja 2017 spełniała oczekiwania mieszkańców. Ankietę można wypełniać do 20 marca 2016 roku, a jej wyniki zaprezentujemy Państwu na naszym portalu.

 

 

 

+ 36 głosów: 41 (88%) 5 -
Udostępnij na Google+