Budżet Obywatelski - Głosowanie - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Budżet Obywatelski - Głosowanie

data aktualizacji: 4 miesiące temu 13.09.2021, odsłon: 1323, ~UM Puławy

21 września o godz. 8:00 rozpoczynamy głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego 2022. Głosowanie potrwa do 28 września do godz. 15:30 i będzie odbywało się tylko w formie elektronicznej. Jeśli nie mają Państwo możliwości głosowania przez Internet zapraszamy do Urzędu Miasta Puławy. Tak jak w latach poprzednich udostępnimy komputer i pomożemy zagłosować. Punkt dostępny będzie w dni robocze od godz. 8:00 do godz. 15:30, w czwartek od 9:30 do 16:00.


Jak głosować? Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży żółty baner „Budżet Obywatelski”

Po kliknięciu w baner przechodzimy do platformy głosowania (głosowanie będzie aktywne od 21 września). Po zarejestrowaniu się będzie można oddać głos. Po wybraniu projektu/projektów system poprosi o wpisanie numeru telefonu, na który otrzymamy kod weryfikacyjny. Uzupełnij okienko z kodem i zakończ głosowane. Na jeden nr telefonu będzie można otrzymać max. 3 kody.


Obecnie na platformie dostępna jest lista projektów, na które będziesz mógł głosować. Zapoznaj się z nimi i znajdź swojego faworyta.Każdy projekt (wejdź w szczegóły projektu) ma dostępny swój dedykowany plakat, który możesz wydrukować i powiesić w widocznym miejscu w swojej okolicy. Pomóż nam w kampanii promocyjnej!


PRZYKŁAD

Do wyboru będziecie Państwo mieli 27 projektów - 10 małych i 17 dużych. Będzie można wybrać od jednego do 6 projektów. (3 małe i 3 duże). Kto może głosować? Każdy mieszkaniec miasta Puławy, który ukończył 16 lat. Jeśli jesteś mieszkańcem Puław, ale nie jesteś zameldowany, zgłoś się do 17 września do Wydziału Spraw Obywatelskich i wypełnij wniosek o dopisanie do spisu wyborców uprawnionych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego.

 

Weź udział w głosowaniu. Wybierz Projekty dla Puław.

Plakat z informacjami o głosowaniu

 

 

+ 11 głosów: 12 (92%) 1 -
Udostępnij na Google+