Czekają na innowacyjne pomysły - konferencja (wideo) - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Czekają na innowacyjne pomysły - konferencja (wideo)

data aktualizacji: 25 dni temu 10.07.2020, odsłon: 161, ~Ewelina Borawska

W Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się konferencja z udziałem Artura Sobonia Sekretarza Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, Prezydenta Miasta Puławy Pawła Maja oraz Prezesa PPN-T Tomasza Szymajdy.2 stycznia ruszyły nabory do Platform startowych, Projekt „Platforma Startowa –Wschodni Akcelerator Biznesu” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, którego celem jest pomoc przyszłym przedsiębiorcom z regionu Polski Wschodniej.
W ramach tego projektu kompleksowe wsparcie dla start-upów zapewni Wschodni Akcelerator Biznesu.

Na konferencji wyjaśniono, iż ogłoszenie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii nie spowodowało zawieszenia naboru wniosków do projektu.Jeżeli masz pomysł na innowacyjny produkt lub usługę, która może rozwiązać problemy z branży ekologicznej, spożywczej, produktów rolno-spożywczych, IT/ICT to platforma startowa Wschodni Akcelerator Biznesu jest idealnym miejscem dla Ciebie.

WAB dedykowany jest osobom z całej Polski, które szukają wsparcia w przekształceniu swojego pomysłu w prosperujący biznes i zamierzają założyć własną działalność gospodarczą  w województwie lubelskim, podkarpackim, podlaskim, świętokrzyskim lub warmińsko-mazurskim.

(żródło: PPN-T)

 

 

Szczegóły projektu (KLIKNIJ)

 

 

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+