Dołącz do Koła Naukowego Robotyki w PPN-T - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Dołącz do Koła Naukowego Robotyki w PPN-T

data aktualizacji: 9 miesięcy temu 10.10.2017, odsłon: 215, ~Łukasz Kołodziej

Puławski Park Naukowo-Technologiczny oraz Stowarzyszenie Edukacja 3.0 serdecznie zapraszają do udziału w zajęciach Koła Naukowego Robotyki w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Jeśli jesteś kreatywny, zainteresowany konstruowaniem robotów i drukiem 3D, wiążesz swoją przyszłość z robotyką to przyjdź na bezpłatne zajęcia. Na pewno nie będziesz się na nich nudzić. Potrzebujemy pasjonatów takich jak Ty!

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16 października 2017 r. o godzinie 16.00 w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Powstanie Koła Naukowego Robotyki wiąże się bezpośrednio z konferencją „Zaprogramuj swój Start-up” (marzec 2015) oraz z konkursem Robo Challenge (maj 2015) dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zainteresowanie, jakim cieszyły się te dwa wydarzenia, skłoniły PPNT do działań na rzecz powstania takiego koła zainteresowań dla młodych ludzi. Koło skupia pasjonatów robotyki, informatyki, elektroniki i nauk ścisłych. Współpracujemy z Politechniką Lubelską.

Absolwenci Koła Naukowego Robotyki w PPN-T dostali się na wymarzone kierunki studiów na najbardziej prestiżowych uczelniach w całej Polsce (na kierunki związane m.in. z robotyką, automatyką, czy informatyką).

Serdecznie zapraszamy do udziału. Udział w zajęciach Koła Naukowego Robotyki jest bezpłatny.

 

 

 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+