Duża dawka emocji w kinie pod chmurką - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Duża dawka emocji w kinie pod chmurką

data aktualizacji: 3 miesiące temu 29.07.2019, odsłon: 933, ~Ewelina Borawska
Data i miejce wydarzenia

02.08.2019


Już w najbliższy piątek (2 sierpnia) mamy dla Państwa kolejną propozycję z cyklu „WeekendLOVE Puławy”. Od godz. 16:00 na Placu Chopina rozpoczynamy projekcje filmów w kinie pod chmurką.

Przygotowaliśmy trzy propozycje, z czego jedna z myślą o naszych najmłodszych. Rozpoczniemy bajką pt. „Hotel Transylwania 3”. Zabawne perypetie Hrabiego Drakuli, który tym razem wybiera się z rodzinką na zasłużone wakacje. Podróżując luksusowym statkiem napotykają na swojej drodze wiele mrożących krew w żyłach przygód, rozwiązują tajemniczą zagadkę, a Drak wpada w sidła……miłości!

Kolejny na naszej liście jest Oskarowy film - „Green Book”. Ten amerykański komediodramat został okrzyknięty najlepszym filmem 2018 roku i zdobył serca widzów na całym świecie. Opowiada opartą na faktach historię pianisty Dona Shirleya, oraz jego kierowcy i ochroniarza – Tony’ego Vallelongi.

Na koniec poruszający dramat o dojrzewaniu do odpowiedzialności i odkrywaniu, jakimi wartościami naprawdę warto się kierować. „Jutro będziemy szczęśliwi”, to piękna historia beztroskiego mężczyzny, który z dnia na dzień zostaje tatą na pełen etat.

Zapraszamy wszystkich na popołudnie pełne emocji.

Wydarzenie jest oczywiście BEZPŁATNE!

 

 

+ 18 głosów: 18 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+