Ferie zimowe Zawsze z książką - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Ferie zimowe Zawsze z książką

data aktualizacji: 23 dni temu 31.12.2020, odsłon: 135, ~UM Puławy

Biblioteka Miejska w Puławach nie zostawia małych Czytelników samych w czasie ferii zimowych, i jak co roku proponuje ciekawe, wypełnione wiedzą, zabawą i oczywiście z książką spotkania, tym razem w wersji on-line.

Na początek Biblioteka zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klas I-VI szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Bohatera stwórz i do bajki włóż". Konkurs polega na wykonaniu pracy przedstawiającej wymyślonego bohatera bajki. Na każdego uczestnika czeka dyplom i upominek od Biblioteki. A najciekawsze prace zostaną wykorzystane w stworzonym i odegranym przez bibliotekarzy teatrzyku pt. „Bajka jakiej nie znacie”, w której bohaterami będą właśnie stworzone przez dzieci postacie. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej Biblioteki.

Ponadto w programie warsztaty plastyczne, które zadowolą każdego małego artystę i m.in. pomogą przygotować się na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka oraz przezabawny teatrzyk „Trzy świnki w wersji współczesnej”, dostarczający wiele radości i uśmiechu zarówno małym, i jak i dużym widzom. Wszystkie wydarzenia odbędą się na profilu Biblioteki na Facebook`u, tam też zostaną zamieszczone szczegółowe informacje na temat planowanych spotkań.

W czasie wolnym od lekcji Biblioteka zachęca i zaprasza dzieci wraz z opiekunami do odwiedzania Oddziału dla dzieci i młodzieży oraz odbywania fascynujących podróży w barwny świat literatury. Podczas ferii z Biblioteką nigdy nie ma nudy!


+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+