Forum Profilaktyczne i Bieg Trzeźwościowy - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Forum Profilaktyczne i Bieg Trzeźwościowy - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Forum Profilaktyczne i Bieg Trzeźwościowy

data aktualizacji: 12 dni temu 8.08.2018, odsłon: 1179, ~Łukasz Kołodziej
Data i miejce wydarzenia

15.09.2018

III Puławski Bieg Trzeźwościowy


W dniach 14-15 września 2018 roku odbędzie się w Puławach III Puławskie Forum Profilaktyczne. Impreza jest okazją do wymiany poglądów, doświadczeń w dziedzinie szeroko rozumianej profilaktyki i wychowania. W tym roku gościem forum będzie Artur Partyka, były lekkoatleta, reprezentant Polski, medalista olimpijski w skoku wzwyż, który spotka się z młodzieżą puławskich szkół. Na bazie swoich doświadczeń i bogatej kariery sportowej postara się zainspirować młodych ludzi i zmotywować ich do stawiania sobie odważnych celów, rozwijania pasji, nie idąc przy tym drogą na skróty.

15 września zaplanowany jest natomiast III Puławski Bieg Trzeźwościowy na dystansie 10 kilometrów. Założeniem tego wydarzenia sportowego jest promowanie idei trzeźwości, jako pozytywnego wzorca w kształtowaniu postaw i charakterów. Warto zwrócić uwagę, że partnerem biegu jest Klub Sportowy „Azoty-Puławy” , którego zawodnicy przygotują i poprowadzą rozgrzewkę przed startem. Zachęcamy do zapisywania się i wystartowania w biegu.

Zarówno spotkanie z Arturem Partyką, jak i bieg trzeźwościowy mają też za zadanie zainspirować Państwa do działania, do szukania nowych pomysłów oraz wspierać w procesie wychowawczym wszystkie zainteresowane strony.

"Wieloletnie doświadczenie sportowe, oparte na pełnych zaangażowania, trudnych - dążących do osiągnięcia pełnej powtarzalności prób - treningach, to bezcenna wiedza z zakresu motywacji własnej. Dziś, tę wiedzę, Artur Partyka umiejętnie implementuje do swoich wykładów motywacyjnych. Wszelkiego typu wystąpienia Artura, to motywująca - zamknięta w słowach – energia. Każdy power speech Artura, to – pobudzająca do samorefleksji – ogromna dawka inspiracji.

To właśnie Artur Partyka – rekordzista Polski w skoku wzwyż. Dwukrotny medalista olimpijski. Wielokrotny mistrz Polski. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszechczasów."

 


W dniu 15 września 2018 roku odbędzie się III Puławski Bieg Trzeźwościowy na dystansie 10 kilometrów. Zachęcamy amatorów biegania do zapisywania się i wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Bieg jest jednym z elementów III Puławskiego Forum Profilaktyki.  Regulamin biegu i formularz zapisów znajdują się w tym miejscu: zapisy i regulamin.

+ 16 głosów: 16 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+