Gala Otwarcia POK Dom Chemika - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Gala Otwarcia POK Dom Chemika

data aktualizacji: 16 dni temu 4.06.2021, odsłon: 262, ~UM Puławy
Data i miejce wydarzenia

09.06.2021

POK "Dom Chemika"


Przed nami wyjątkowe wydarzenie, na które czekali wszyscy mieszkańcy, zespoły artystyczne i pracownicy Ośrodka. 9 czerwca odbędzie się uroczysta Gala Otwarcia Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

Symbolicznemu przecięciu wstęgi przed obiektem, towarzyszyć będzie Puławska Orkiestra Dęta, w atrium zaś gości powita Kapela „Powiśla”.

Wydarzenie uświetni część artystyczna w wykonaniu formacji tanecznych i grup wokalno-instrumentalnych z POK. Zobaczymy animacje teatralne i scenki pantomimy przygotowane przez sekcje teatralne Ośrodka. Nie zabraknie także niespodzianek – przybyli goście będą mieli okazję zobaczyć młodych artystów w niecodziennych połączeniach i wyjątkowej oprawie.

Podczas uroczystości będzie również niepowtarzalna okazja do obejrzenia prezentacji przedstawiającej zmiany jakie dokonały się w „Domu Chemika” w trakcie jego gruntownej przebudowy.

Zapraszamy serdecznie już 9 czerwca o godz. 16.00 do Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

Zapraszamy także na koncert otwarcia w wykonaniu Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej w czwartek (10 czerwca) o godzinie 19 w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika".

Zaproszenia będą do odbioru w "Domu Chemika" po jutrzejszej gali otwarcia. Czwartkowy koncert organizowany jest w ramach otwarcia POK "Dom Chemika" i obchodów 60-lecia istnienia Grupy Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Informacja POK "Dom Chemika"

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+