Gala Otwarcia POK Dom Chemika (fotorelacja) - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Gala Otwarcia POK Dom Chemika (fotorelacja)

data aktualizacji: 10 dni temu 10.06.2021, odsłon: 283, ~UM Puławy

9 czerwca odbyło się długo oczekiwane przez mieszkańców wydarzenie - uroczysta Gala Otwarcia Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

Po miesiącach izolacji związanej z pandemią, mieszkańcy mogą już korzystać ze zmodernizowanych pracowni artystycznych, sal tanecznych, wokalnych i przede wszystkim – brać udział w koncertach i wydarzeniach na sali głównej POK „Dom Chemika”.

Gala rozpoczęła się od symbolicznego przecięcia wstęgi przed obiektem, w którym udział wzięli przedstawiciele władz centralnych, samorządowych, Zakładów Azotowych oraz projektanci i wykonawcy. Do ceremonii wspólnego przecięcia wstęgi Prezydent Miasta zaprosił ponadto jedną z mieszkanek spośród publiczności. Przed budynkiem dla gości wystąpiła Puławska Orkiestra Dęta, w atrium zaś przybyłych powitała Kapela „Powiśla”.

 

Wydarzenie uświetniła część artystyczna w wykonaniu formacji tanecznych i grup wokalno-instrumentalnych z POK. Nie zabrakło także przemówień i podziękowań ze strony zaproszonych gości.

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą ofertą i działalności Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” na stronie domchemika.pl.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+