Grupa Azoty S.A. sponsorem nowej hali widowiskowo-sportowej - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Grupa Azoty S.A. sponsorem nowej hali widowiskowo-sportowej

data aktualizacji: 18 dni temu 18.11.2021, odsłon: 355, ~UM Puławy

17 listopada podpisana została umowa sponsoringowa z Miastem Puławy, na mocy której Grupa Azoty została sponsorem tytularnym hali widowiskowo-sportowej w Puławach. Nowy obiekt będzie nosił nazwę „Grupa Azoty Arena”.

Zgodnie z umową, Grupa Azoty zyskała prawo do nazwy tytularnej oraz pierwszeństwa w realizacji usług reklamowych i promocyjnych. W celu wzmocnienia rozpoznawalności sponsora, zarówno wewnątrz hali, jak i na przyległym terenie umieszczone zostaną systemy prezentacji wizualnej m.in. pylon z nazwą tytularną, ekrany LED oraz maszt zewnętrzny z flagą Grupy Azoty S.A.

Grupa Azoty pełni ważną rolę w regionach, gdzie prowadzimy produkcję w naszych fabrykach. Wspieranie ważnych wydarzeń dla lokalnych społeczności to jeden z fundamentów naszej Strategii Zrównoważonego Rozwoju. Cieszymy się, że w nowej, pięknej hali „Grupa Azoty Arena” będą odbywać się wydarzenia sportowe i kulturalne, które dostarczą wielu niezapomnianych emocji mieszkańcom Puław i całego regionu. Obecność Grupy Azoty w nazwie tytularnej nowej hali to również potwierdzenie znaczącej roli Grupy Kapitałowej jako strategicznego sponsora i mecenasa ważnych wydarzeń sportowych oraz kulturalnych – powiedział Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

Umowa pomiędzy Grupą Azoty a Miastem Puławy została zawarta na trzy lata.

Jest to dla nas niezwykle ważne partnerstwo strategiczne. Grupa Azoty daje gwarancję stabilnej i obustronnej współpracy na rzecz rozwoju nie tylko nowo otwartego obiektu, ale przede wszystkim wspiera lokalną społeczność, inwestując w przyszłość sportu i kultury. Z pewnością ta współpraca wzmocni znaczenie Puław na arenie ogólnopolskiej i będzie służyła wszystkim mieszkańcom - powiedział Paweł Maj, Prezydent Miasta Puławy.

+ 3 głosów: 6 (50%) 3 -
Udostępnij na Google+