I Powiatowy Dzień Wolontariatu - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

I Powiatowy Dzień Wolontariatu

data aktualizacji: 8 miesięcy temu 15.11.2019, odsłon: 750, ~UM Puławy
Data i miejce wydarzenia

06.12.2019

Starostwo Powiatowe w Puławach


6 grudnia br. z inicjatywy Starosty Danuty Smagi odbędzie się I Powiatowy Dzień Wolontariatu. Wydarzenie będzie okazją do pokreślenia społecznej wagi wolontariatu oraz wyrazem wdzięczności i uznania dla osób i podmiotów wyróżniających się w działalności wolontariackiej.

„Wolontariat – chodź z nami!” – to hasło przewodnie konkursu plastycznego, organizowanego w ramach I Powiatowego Dnia Wolontariatu. Przedsięwzięcie adresowane jest do uczniów klas starszych szkół podstawowych oraz placówek ponadpodstawowych z terenu powiatu puławskiego. Tematem konkursu jest plakat promujący wolontariat i zachęcający młodzież do podejmowania aktywności wolontariackiej w różnych obszarach życia społecznego.

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia i klauzulą RODO należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Puławach najpóźniej do 29 listopada br. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas Powiatowego Dnia Wolontariatu.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie określa regulamin.


Załączniki

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Udostępnij na Google+