Informacja OPEC dotycząca bezpośredniej obsługi klientów - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Informacja OPEC dotycząca bezpośredniej obsługi klientów

data aktualizacji: 3 miesiące temu 24.03.2020, odsłon: 174, ~UM Puławy

   Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Puławach informuje, iż w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów oraz Pracowników Spółki przedłuża okres wstrzymania osobistych przyjęć w Biurze Obsługi Klienta do odwołania.
   OPEC zachęca do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail, a płatności prosi aby realizować za pomocą bankowości elektronicznej lub w placówkach do tego przeznaczonych (bank, poczta). Dane kontaktowe oraz wszelkie druki dostępne są na stronie internetowej www.opec.pulawy.pl.
   W przypadku niezbędnej konieczności wizyty będą umawiane na konkretną godzinę, tak aby nie powodować potrzeby przebywania w pomieszczeniu BOK przez większą grupę osób.

   Zgodnie z art. 2 ustawy z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 za działania związane ze zwalczaniem koronawirusa, rozumie się wszelkie czynności związane ze zwalczaniem zakażenia, zapobieganiem rozszerzeniu się, profilaktyką oraz zwalczaniem skutków choroby.
   Podjęte przez OPEC działania mają na celu przeciwdziałanie dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby. W związku z tym przedsiębiorstwo liczy na Państwa wyrozumiałość i apeluje o zastosowanie się do powyższej prośby.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Udostępnij na Google+