IV Puławskie Forum Profilaktyczne (zapowiedź) - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

IV Puławskie Forum Profilaktyczne (zapowiedź)

data aktualizacji: 5 miesięcy temu 12.09.2019, odsłon: 818, ~UM Puławy
Data i miejce wydarzenia

19.09.2019 - 21.09.2019

Hotel "Olimpic", kino "Sybilla", Marina Puławy


W dniach 19-21 września 2019 roku odbędzie się w Puławach IV Puławskie Forum Profilaktyczne. Impreza jest okazją do wymiany poglądów, doświadczeń w dziedzinie szeroko rozumianej profilaktyki i wychowania. Wydarzenia, które są zaplanowane w ramach forum skierowane są do różnych grup odbiorców – od dzieci i młodzieży, przez nauczycieli, wychowawców, pracowników instytucji pomocowych po rodziców i opiekunów. Mają za zadanie inspirować do działania, szukać nowych pomysłów oraz wspierać w procesie wychowawczym wszystkie zainteresowane strony. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.Przedstawiamy pierwszego z gości: wszyscy zainteresowani będą mieli okazję posłuchać i spotkać się z Andrzejem Tokarzem. Jest on między innymi uczestnikiem i zwycięzcą biegów z przeszkodami serii „Runmageddon” oraz „Spartan Race”, uczestnikiem ultramaratonu „Bieg Rzeźnika”- jednego z najtrudniejszych w Polsce, na którym 80-kilometrową trasę przebiegł w rewelacyjnym czasie poniżej 10 godzin.

Andrzej Tokarz będzie mówić o pracy nad wytrwałością i przezwyciężaniu słabości. Podzieli się z uczestnikami spotkania tym, co sam wypracował przez lata. Spotkania będzie przebiegać w duchu „Rób to, co kochasz” i ma za zadanie rozbudzić w słuchaczach chęć do rozwoju danych im talentów i pasji, a także zainspirować do bycia niestrudzonym i wytrwałym w dążeniu do celu.Arkadio - raper, freestylowiec, mówca. Jest autorem siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Można go zobaczyć w programie “OCALENI” na TVP 1, gdzie swoim rapem przekazuje historie zaproszonych gości. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. W ciągu ostatnich 6 lat występował dla ponad 100 000 osób na ponad 600 wydarzeniach w kraju i poza jego granicami.

Jego przekaz jest niezmienny i uniwersalny. Zacznij żyć pasją i talentami – Rób to co kochasz! Szczęśliwy mąż i tata. Na drodze swojej kariery współpracował z wieloma cenionymi artystami. Byli to m. in. Stanisław Sojka, CeZik, Kamil Bednarek, Darek Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Grzegorz Turnau, Natalia Niemen, Łukasz Golec, Litza, Maleo i inni.21.09.2019 r. w ramach festynu sportowo-rekreacyjnego w Marinie odbędzie się IV Puławski Bieg Trzeźwościowy oraz marsz nordic-walking. Imprezę poprowadzi Paweł Januszewski, znany lekkoatleta i pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Biegam bo lubię”. Będzie to okazja do rozmów i wspólnych zdjęć z byłym mistrzem lekkoatletycznej bieżni. Zapraszamy do zapisywania się i startu w biegu.

Paweł Januszewski to lekkoatleta specjalizujący się w biegu na 400 m przez płotki. Reprezentował Polskę na igrzyskach olimpijskich w Atlancie w 1996 r. oraz na mistrzostwach świata w Atenach rok później. Wypadek samochodowy z 1997 r. przerwał jego karierę sportową, jednak dzięki udanej i szybkiej rehabilitacji wrócił do sprawności i kontynuował starty. Januszewski szybko doszedł do formy i wkrótce osiągnął największy życiowy sukces sportowy – wywalczył złoty medal mistrzostw Europy w Budapeszcie w 1998 r. Jednocześnie poprawił rekord Polski w biegu na 400 m przez płotki (48,17 s). Dwa lata później, zajął szóste miejsce na igrzyskach olimpijskich w Sydney. Był też najlepszym Polakiem podczas mistrzostw świata w Edmonton w 2001 r. Rok później, pozycję lidera polskich płotków na 400 m potwierdził w mistrzostwach Europy w Monachium, gdzie zajął trzecie miejsce.

Paweł Januszewski jest pomysłodawcą i współtwórcą ogólnopolskiej akcji „BiegamBoLubię”oraz współprowadzącym audycje w radiowej Trójce "Biegam, bo lubię".


 

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+