Jesteś przedsiębiorcą? Weź udział w szkoleniu - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Jesteś przedsiębiorcą? Weź udział w szkoleniu

data aktualizacji: 8 miesięcy temu 10.11.2020, odsłon: 347, ~Ewelina Borawska

W tym roku w dniach 16-22 listopada organizowany będzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W ramach tych obchodów planowana jest organizacja bezpłatnych szkoleń w dniach od 16 do 20 listopada 2020 r. w godzinach 10:00-11:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na cykl spotkań. Warsztaty prowadzone będą przez praktyków- trenerów: Panią Agnieszkę Paluch i Pana Michała Skórę.


W poniedziałek zapraszamy na szkolenie poświęcone tworzeniu biznesplanu „Pomysł na biznes”

https://bit.ly/3pcQNoQ

We wtorek zapraszamy na szkolenie „Formy prowadzenia działalności gospodarczej”

https://bit.ly/2UfGBxq

W środę szklenie dotyczyć będzie polskiej klasyfikacji działalności gospodarczej, wyborów kodów PKD oraz form opodatkowania

https://bit.ly/32LT80D

W czwartek przekazywane treści dotyczyć będą tajników rejestracji firmy krok po kroku z wykorzystaniem formularza pozwalającego otworzyć firmę z rachunkiem bankowym.

https://bit.ly/2JTnOGx

W piątek odkryjemy tajniki księgowania.

https://bit.ly/3khbhcc

 

Zapraszamy do rejestrowania się i uczestnictwa w szkoleniach !!!!Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana - Carl Schramm i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark. Ogólnopolskim koordynatorem ŚTP w Polsce jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która dąży do stworzenia jak najszerszej koalicji organizacji, instytucji i osób, które zaangażują się w organizację tego przedsięwzięcia i popularyzację idei, jakie mu przyświecają. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to szeroki projekt, w skład którego wchodzi wiele wydarzeń, w których biorą udział tysiące ludzi w naszym kraju (a miliony na świecie!). Dlatego każdego roku wybierany jest jeden temat, na który Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę. To tzw. motyw przewodni ŚTP w danym roku.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+