Konkurs na stanowisko dyrektora MOSiR - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Konkurs na stanowisko dyrektora MOSiR

data aktualizacji: 3 miesiące temu 4.07.2019, odsłon: 633, ~UM Puławy

W związku z odejściem na emeryturę wieloletniego Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach Antoniego Rękasa, który pełnił swoją funkcję od 2007 roku, Prezydent Miasta Puławy ogłosił z dniem 3 lipca konkurs na kierownicze stanowisko w MOSiRze.

Stanowisko nowego dyrektora będzie wolne od 26 lipca.

Puławy posiadają bardzo dobrą i nowoczesną bazę sportową, która wymaga sprawnego zarządzania, ale także wniesienia nowej jakości dostosowanej do współczesnych trendów sportu i rekreacji. Budowana hala widowiskowo-sportowa niesie ze sobą poważne wyzwania, ale także szereg możliwości wykorzystania sportowego potencjału naszego miasta.

Wśród wymagań na wolne stanowisko znajdują się m.in. wykształcenie wyższe, preferowane: prawnicze, ekonomiczne, z zakresu zarządzania i marketingu, wychowania fizycznego, turystyki oraz co najmniej 5 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym lub wykonywanie przez co najmniej 5 lat działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku kierowniczym.

Oferty można składać w terminie do dnia 19 lipca 2019 r. do godz. 15:30 w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Puławy. Szczegółowe informacje można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem:

https://umpulawy.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1396&p1=szczegoly&p2=1405320


+ 3 głosów: 7 (43%) 4 -
Udostępnij na Google+