Letnie Warsztaty Bluesowe: koncert otwarcia - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Letnie Warsztaty Bluesowe: koncert otwarcia

data aktualizacji: 6 miesięcy temu 17.07.2019, odsłon: 712, ~Justyna Wiejak

Po raz trzynasty w naszym mieście odbędą się letnie warsztaty bluesowe. Zapraszamy do Mariny Puławy w dniach od 13 do 17 sierpnia na Bluesowy rejs nad Wisłę.

Pięciodniowe spotkania to propozycja kierowana do wszystkich chętnych wokalistów i instrumentalistów, zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności. Warsztatom towarzyszyć będą koncerty i codzienne jam session w Klubie Rejs.

13 sierpnia odbędzie się koncert otwarcia tegorocznej edycji Puławskiego Lata Bluesowego. Muzyczny rejs rozpocznie zespół Blues Junkers, który w 2018 roku został wybrany przez kwartalnik „Twój Blues” Najlepszym Polskim Zespołem Bluesowym.

W skład grupy wchodzą: Natalia Abłamowicz – wokal, Dominik Abłamowicz – piano, harmonijka, Maciek Sych – gitara, Krzysztof Mika – perkusja. Blues Junkers to kwartet z Warszawy, grający połączenie bluesa, rhytm’n’bluesa, boogie woogie i soulu. Zespół wyróżnia brak gitary basowej i mały zestaw perkusyjny. Ma to na celu uzyskanie prostego, old-schoolowego brzmienia. Gitarowe riffy bezpośrednio nawiązują do takich mistrzów jak Freddie King, B.B King czy Robert Cray.

Koncert Blues Junkers odbędzie się 13 sierpnia o godz. 20:00 w Pubie Rejs.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł, w dniu koncertu 35 zł, do nabycia w kasie POK „Dom Chemika”, tel.: (81) 886 20 24 i na godzinę przed wydarzeniem w Klubie Rejs.

Zdjęcie tytułowe: Blues Junkers.


 

 


Warsztaty prowadzą profesjonalni muzycy i instruktorzy gry:

• Marcin Wawrzynowicz - klasa wokalna
• Jacek Jaguś - klasa gitary elektrycznej
• Bartosz Łęczycki - klasa harmonijki
• Andrzej Stagraczyński - klasa gitary basowej
• Łukasz Sobolak - klasa perkusji
• Rafał Karasiewicz - klasa instrumentów klawiszowych
• Daniel Mróz - klasa fotograficzno-reporterska


Wszelkie pytania prosimy kierować poprzez adres e-mailowy blues@domchemika.pl oraz telefonicznie 81 887 96 01.


W piątek, 16 sierpnia zagra duet muzyczny Marcin&Karol. Członkowie zespołu od lat biorą aktywny udział w puławskich warsztatach bluesowych, teraz komponują własną muzykę.

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
Udostępnij na Google+