Nagrody dla uczniów i nauczycieli puławskich szkół - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Nagrody dla uczniów i nauczycieli puławskich szkół

data aktualizacji: 4 dni temu 16.10.2020, odsłon: 753, ~UM Puławy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej obchodzonego 14 października 2020 r. Prezydent Miasta Puławy przyznał nagrody wyróżniającym się nauczycielom i dyrektorom puławskich szkół i przedszkoli.

Niestety, w  związku z kolejnymi potwierdzonymi przypadkami zakażeń COVID19 na terenie Puław i powiatu puławskiego oraz wprowadzeniu w całym kraju dodatkowych obostrzeń sanitarnych nie mogła się odbyć uroczystość wręczenia tych nagród dyplomów Dnia Edukacji Narodowej.

Dodatkowo zostali uhonorowani uczniowie wraz z rodzicami i opiekunami, którzy otrzymali stypendium „Sybilla Naukowa”.
Wszystkim nauczycielom oraz uczniom serdecznie gratulujemy!

 

LISTA NAGRODZONYCH NAUCZYCIELI

  1. Sławomir Chmielewski – n-l techniki, matematyki, fizyki - Szkoła Podstawowa nr 1,
  2. Hanna Śliwczyńska – n-l wychowania fizycznego - Szkoła Podstawowa nr 2,
  3. Aldona Marek – n-l wychowania fizycznego - Szkoła Podstawowa nr 2,
  4. Olsińska Agata – n-l plastyki, przyrody, biologii - Szkoła Podstawowa nr 3,
  5. Beata Sołtan – n-l edukacji wczesnoszkolnej - Szkoła Podstawowa nr 3,
  6. Aneta Sosik – n-l jęz. polskiego - Szkoła Podstawowa nr 3,
  7. Renata Sokół – n-l matematyki, informatyki - Szkoła Podstawowa nr 4,
  8. Małgorzata Bachanek – n-l matematyki, informatyki, techniki- Szkoła Podstawowa nr 4,
  9. Joanna Gawron – n-l edukacji wczesnoszkolnej, Szkoła Podstawowa nr 6,
  10. Ewa Górecka – wicedyrektor, n-l edukacji wczesnoszkolnej - Szkoła Podstawowa nr 6,
  11. Teresa Swinarska – n-l bibliotekarz - Szkoła Podstawowa nr 11,
  12. Jacek Drozd – n-l fizyki, informatyki -Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1,
  13. Dorota Goliszek – wicedyrektor, n-l  j. angielskiego, j. rosyjskiego - Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 2,
  14. Monika Prokop -  n-l wych. przedszk., Miejskie Przedszkole nr 3
  15. Bożena Doroszuk – n-l wych. przedszk., Miejskie Przedszkole nr 5
  16. Magdalena Skwarek-Palenicka – n-l wych. przedszk., Miejskie Przedszkole nr 10
  17. Agnieszka Janicka – n-l wych. przedszk., Miejskie Przedszkole nr 14
  18. Beata Kałdonek – n-l pedagog specjalny, Publiczne Przedszkole Integracyjne,
  19. Renata Firlej – n-l geografii i wych. do życia w rodzinie - Szkoła Podstawowa nr 10,
  20. Agnieszka Przeździecka – n-l historii, przedsiębiorczości - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1,
  21. Jolanta Lewandowska – n-l fizyki - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1,
  22. Agnieszka Wójcicka – n-l języka polskiego - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1,
  23. Renata Mazurek – n-l języka polskiego, j. łacińskiego - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1,
  24. Aneta Drzazga – n-l matematyki - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2,
  25. Agata Łysiak – n-l j. niemieckiego - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2,
  26. Beata Polak - n-l wych. przedszk., n-l zastępujący dyrektora - Miejskie Przedszkole nr 13,
  27. Zofia Krężołek – dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 18,
  28. Halina Chołody – dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 16,
  29. Elżbieta Wirga – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6.
     

NAUCZYCIELE, KTÓRZY ZOSTALI UHONOROWANI DYPLOMEM ZA UZYSKANIE WYŻSZEGO STOPNIA AWANSU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO

  1. Mirosława Matras – wychowanie przedszkolne - Miejskie Przedszkole nr 2,
  2. Sylwia Jastrzębowska –– wychowanie przedszkolne - Miejskie Przedszkole nr 3,
  3. Grażyna Łyjak – wychowanie przedszkolne - Miejskie Przedszkole nr 5,
  4. Małgorzata Szlendak – wychowanie przedszkolne - Miejskie Przedszkole nr 13,
  5. Marta Matras – wychowanie przedszkolne - Miejskie Przedszkole nr 14,
  6. Marzanna Stateczna – wychowanie przedszkolne - Miejskie Przedszkole nr 14,
  7. Agnieszka Janicka – wychowanie przedszkolne -  Miejskie Przedszkole nr 14,
  8. Jolanta Puchacz – religia -  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego,
  9. Ks. Marcin Kubiak – religia - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika,
  10. Marzena Szymczak – język niemiecki - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN,
  11. Urszula Czerniak – język francuski - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN,
  12. Agnieszka Ceglińska – biologia - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina.

 

LISTA NAGRODZONYCH UCZNIÓW

  1. Jacek Chojnowski - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN
  2. Sebastian Bartuzi - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN
  3. Maciej Furtak - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN
  4. Julia Abramowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN
  5. Domnik Seredyn - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN
  6. Antoni Jóźwicki - Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza
  7. Adam Franciszek Wojtowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN
  8. Wiktor Hoszowski - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN
  9. Teresa Maria Karamon - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN
  10. Carolina Claudia Kujbida - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina
  11. Dominik Osiak - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina
  12. Jakub Eryk Śliwa - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+