Narodowe Centrum Badań i Rozwoju: spotkanie dla firm w PPN-T - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju: spotkanie dla firm w PPN-T

data aktualizacji: 9 miesięcy temu 10.09.2018, odsłon: 203, ~Łukasz Kołodziej
Data i miejce wydarzenia

20.09.2018

Puławski Park Naukowo - Technologiczny


20 września w Puławskim Parku Naukowo - Technologicznym odbędzie się Spotkanie NCBR dla Firm - wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich. W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z ofertą wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ze środków Funduszy Europejskich dla rozwoju biznesu. Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

Rejestracja:  https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-pulawach/

NCBR wprowadziło proste zasady ubiegania się o dofinansowanie w konkursach Programu Inteligentny Rozwój (POIR), m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowania i ogólne zasady udziału w konkursach POIR, ale przedstawią na konkretnych przykładach jak korzystać ze wsparcia NCBR i Funduszy Europejskich. Odpowiedzą także na wszelkie pytania.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+