Oficjalne otwarcie hali widowiskowo – sportowej - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Oficjalne otwarcie hali widowiskowo – sportowej

data aktualizacji: 22 dni temu 4.10.2021, odsłon: 1418, ~UM Puławy
Data i miejce wydarzenia

09.10.2021

Hala widowiskowo - sportowa MOSiR (nowa hala)


Zapraszamy mieszkańców na oficjalne otwarcie hali widowiskowo – sportowej, które odbędzie się 9 października o godzinie 17:00. W trakcie wydarzenia zaplanowano część oficjalną, artystyczną oraz mecz PGNIG Superligi piłki ręcznej mężczyzn KS AZOTY PUŁAWY - PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski.

W trakcie wydarzenia, w porozumieniu z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Puławach, dostępny będzie punkt szczepień przeciwko COVID-19.

Wydarzenie odbywało się będzie zgodnie z obostrzeniami sanitarno – higienicznymi wynikającymi z wprowadzenia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii wirusa SARS-coV-2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych, zwracamy się z gorącą prośbą do mieszkańców, aby skorzystali z alternatywnych form komunikacji. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Wszystkie bilety na sobotnie otwarcie hali widowiskowej-sportowej z posiadanej przez nas puli, zostały przekazane mieszkańcom. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie.


 

 

Plakat prezentujący nową halę sportową z napisami w kolorze żółtym z treści artykułu.

+ 11 głosów: 12 (92%) 1 -
Udostępnij na Google+