Podsumowanie roku (wideo) - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Podsumowanie roku (wideo)

data aktualizacji: 11 miesięcy temu 8.01.2018, odsłon: 558, ~Łukasz Kołodziej

6 stycznia odbył się Koncert Noworoczny, który stanowi okazję do podsumowania roku w dziedzinach kultury, sportu, inwestycji, spraw społecznych i edukacji. Podczas wydarzenia tradycyjnie zostało wręczone honorowe wyróżnienie Statuetka Sybilli oraz przyznany tytuł Puławski Przedsiębiorca Roku.

W tym roku statuetkę otrzymali:

Prof. dr hab. Zygmunt Pejsak za wybitne osiągnięcia badawcze oraz promocję Puław w środowisku naukowym w kraju i poza jego granicami.  

Jarosław Stawiarski - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki za osobiste zaangażowanie na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej w Puławach oraz podejmowanie działań wspierających wyrównywanie szans dzieci i młodzieży z naszego miasta. Prezentujemy okolicznościowy list przekazany przez Sekretarza Stanu:


Wyróżnienie Puławski Przedsiębiorca Roku otrzymali:

Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki „PiA-ZAP” Sp. z o.o. - wyróżnienie w kategorii większych firm za 25 lat intensywnego rozwoju, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie elektroenergetyki i automatyki oraz aktywną działalność na rzecz społeczności lokalnej.
 

F.H.U. Marciniak Mariusz Marciniak - wyróżnienie w kategorii mikroprzedsiębiorcy za za 20 lat intensywnego rozwoju firmy i ciągłe podnoszenie jakości i zakresu świadczonych usług.

Honorowe wyróżnienie w formie Statuetki Sybilli, dyplomu i prawa do używania specjalnie przygotowanego znaku graficznego, przyznawane jest za szczególny wkład w rozwój przedsiębiorczości w mieście Puławy.

Dla zaproszonych gości wystąpiła Dorota Osińskia z zespołem.

Foto: Piotr Kawka.


Prezentujemy materiał filmowy przedstawiający najważniejsze wydarzenia z życia miasta w 2017 roku. Autor: Agencja Filmowa STUDIO K

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+