POK-frontacje 2019 - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

POK-frontacje 2019

data aktualizacji: 3 miesiące temu 30.05.2019, odsłon: 399, ~UM Puławy
Data i miejce wydarzenia

09.06.2019

Dziedziniec przed Pałacem Marynki


Po raz czwarty zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy podczas dnia otwartego POK „Dom Chemika”. Przed nami kolejna odsłona POK-frontacji, czyli pokazu form artystycznych z naszego Ośrodka.

W niedzielne popołudnie, 9 czerwca, spotykamy się w pięknym otoczeniu parku, na Dziedzińcu Pałacu Marynki w Puławach. Na scenie zaprezentują się dla Was wszystkie formacje działające w POK.Do zabawy tanecznym krokiem zaproszą nas m. in.: Zespół Baletowy „Etiuda”, który będzie urzekał nas swoimi baletowymi popisami i egzotycznymi tańcami. Równie żywiołowych tanecznych emocji dostarczą nam układy choreograficzne w wykonaniu Studia Tańca „Pokus”. Na ludową nutę zagra kapela Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak „Mamci”, a sam zespół zabierze nas w podróż po najpiękniejszych polskich tańcach i pieśniach. W nowym energetycznym repertuarze, przed publicznością zaprezentuje się Puławska Orkiestra Dęta.

Na scenie usłyszymy także wokalistów Michała Matrasa i Zbigniewa Jonaka, a w roli debiutantów wystąpi Dziecięco-młodzieżowy Zespół Wokalny. Zaprezentują się również dwie grupy śpiewających seniorów - „Puławianki” i Zespół Reprezentacyjny Geriatrii. Nie zabraknie też elementów ze świata teatru. Fragmenty swoich spektakli pokażą Teatr RETRO i Teatr SPUT². Na dziedzińcu spotkacie także małych aktorów z Teatrzyku „Figielek”, uczestników zajęć z Koła Konferansjerów i Recytatorów oraz animatorów lalek z „Muchomora”.

Tego wyjątkowego dnia, wśród atrakcji przygotowanych dla wszystkich uczestników, znajdą się także wspólne gry i animacje. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu będą mogli wziąć udział w zabawach sportowych lub cyrkowych animacjach. Na kreatywnych będzie czekał kącik plastyczny oraz malowanie toreb. O najmłodszych zadba specjalnie przygotowana strefa malucha. Każdy znajdzie coś dla siebie.

POK-frontacje są inauguracją obchodów 35-lecia działalności Puławskiego Ośrodka „Dom Chemika”.

Dołączcie do nas i bawcie się razem z nami! Zapraszamy 9 czerwca br. o godz. 16:30 na Dziedziniec Pałacu Marynki.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
Udostępnij na Google+