Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę: aukcja - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę: aukcja

data aktualizacji: 10 miesięcy temu 7.12.2017, odsłon: 328, ~Łukasz Kołodziej

Pełnomocnik i Pomysłodawca Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” red. Ewa Dados oraz Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek zapraszają do wzięcia udziału w głównej aukcji tegorocznej akcji.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi, w tegorocznej Charytatywnej Aukcji Przedmiotów, organizowanej w ramach Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Aukcja odbędzie się 11 grudnia br. o godz. 15.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4. 

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w Aukcji mamy możliwość wsparcia mieszkańców naszego regionu, potrzebujących pomocy. Wzorem lat ubiegłych „biletem wstępu” na Aukcję będą słodycze. Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” - przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy. 

Pozyskane produkty trafią do dzieci i osób będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki przekazane zostaną także do dzieci z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Każdy uczestnik Aukcji będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.

Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu Aukcji. Dary po wylicytowaniu przekazywane będą do głównego magazynu współorganizatorów Akcji, mieszczącego się  w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Kunickiego 35.

Wierzę, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla potrzebujących czasem radości  i nadziei płynącej ze świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+