Pożegnaj lato z Cleo - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Pożegnaj lato z Cleo

data aktualizacji: 20 dni temu 3.09.2021, odsłon: 5122, ~UM Puławy
Arystka wokalistka Cleo
Data i miejce wydarzenia

05.09.2021

Marina Puławy


5 września w Marinie Puławy odbędzie się piknik rodzinny z okazji zakończenia wakacji „Pożegnanie Lata”.

W programie wydarzenia: zabawy i animacje dla dzieci, występ Kabaretu CIACH oraz oczywiście koncert gwiazdy. W tym roku mieszkańcy Puław będą bawili się przy dźwiękach znanych hitów piosenkarki Cleo.


Impreza na Marinie rozpocznie się już o godz. 15:00. Gry ruchowe i zabawy dla najmłodszych poprowadzą animatorki z Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. Od godz. 17:00 na scenie w nadwiślańskim porcie królować będzie Cleo. Artystka jest laureatką dwóch Superjedynek czy plebiscytu Eska Music Awards. W 2014 roku razem z Donatanem reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji. Ma w swoim dorobku cztery solowe płyty. Ostatnia vinyLove z 2021 roku zdobyła już serca fanów i została pozytywnie przyjęta przez krytyków muzycznych. Cleo jest również trenerką wokalną i jurorką w programie The Voice Kids. Popularność przyniosły jej takie hity jak „My Słowianie”, „Za krokiem krok”, czy „Zabiorę nas”, które z pewnością usłyszymy podczas koncertu w Marinie.


Następnie, w swoich najlepszych skeczach bawił nas będzie znany, zielonogórski Kabaret CIACH, którego występ rozpocznie się o godz. 18:15. Grupę tworzą: Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalki, Leszek Jenek i Mateusz Czechowski.


Na zakończenie imprezy, zgromadzeni widzowie obejrzą „Sobótki", czyli plenerowe widowisko pełne magii tańca i śpiewu, ilustrujące zwyczaje nocy świętojańskiej, połączone z zabawą „żywym ogniem” oraz puszczaniem wianków. Pokaz w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” rozpocznie się ok. godz. 19:30. Zapraszamy!

 

źródło: POK "Dom Chemika"

+ 4 głosów: 6 (67%) 2 -
Udostępnij na Google+