Projekt Młodzi LUBią Kulturę - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01  Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Projekt Młodzi LUBią Kulturę

data aktualizacji: 10 miesięcy temu 2.03.2017, odsłon: 967, ~Łukasz Kołodziej
Data i miejce wydarzenia

15.03.2017 - 15.02.2017

Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"


W środę, 15 marca o godzinie 13.00 w sali 131 Puławskiego Ośrodka Kultury odbędzie się spotkanie dotyczące projektu Młodzi LUBią Kulturę skierowane do wszystkich, którym kultura jest bliska, którzy chcą tworzyć kulturę, aktywnie w niej uczestniczyć oraz zmieniać rzeczywistość wokół siebie.

Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki, animatorów i animatorki, edukatorów i edukatorki, pracowników instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

Projekt Młodzi LUBią Kulturę. Lubelska Siec Edukacji Kulturalnej to bezpłatny program edukacyjny, który ma na celu stworzenie szerokiej sieci instytucji, organizacji, szkół, grup nieformalnych, animatorów i animatorek, edukatorów i edukatorek zajmujących się edukacją kulturową w regionie lubelskim.

W ramach programu zapraszamy Państwa do skorzystania z programu szkoleń i warsztatów Inkubatora Młodzi LUBią Kulturę.
Ważnym elementem będzie realizacja poprzez system mikrograntów ok. 100 małych programów edukacyjnych, tworzonych przez lokalnych animatorów we współpracy z ekspertami. Program grantowy skierowany będzie do absolwentów i absolwentek Inkubatora.

Wstęp wolny!

Szczegółowe informacje o projekcie w załączonym pliku.

Załączniki

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+