Puławoaktywni w Marinie Puławy - impreza plenerowa - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Puławoaktywni w Marinie Puławy - impreza plenerowa

data aktualizacji: ponad rok temu 14.06.2018, odsłon: 6351, ~Paweł Wójcik
Data i miejce wydarzenia

17.06.2018

Puławoaktywni w Marinie Puławy - impreza plenerowa


W poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego oprócz projektów inwestycyjnych mieszkańcy zgłaszali również tzw. projekty miękkie dotyczące organizacji imprez czy warsztatów. Jednym z pomysłów, który został wybrany i przeznaczony do realizacji było zorganizowanie w Marinie Puławy imprezy promującej aktywny styl życia zakończonej występem zespołu Meffis.

W najbliższą niedzielę 17 czerwca zapraszamy do Mariny Puławy na imprezę plenerową "Puławoaktywni w Marinie Puławy", która zostanie zrealizowana właśnie w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego 2018 "BO Kocham Puławy".

O godzinie 10:30 rozpocznie się turniej siatkówki plażowej - pary, które chcą wziąć w nim udział będą mogły zapisać się na miejscu przed rozpoczęciem rozgrywek.

Od godziny 14:00 będzie można poślizgać się na Waterslide, czyli wodnej ślizgawce o długości 50 metrów oraz spróbować swoich sił na Skimboardzie pływając deską po specjalnym torze.

Dla amatorów mocnych wrażeń dostępna będzie 10 metrowa ścianka wspinaczkowa, a miłośnicy fitnessu będą mogli spróbować swoich sił w gimnastyce na trampolinach z FIT&Jump Puławy.

Od 14:00 po Wiśle będzie kursował tramwaj wodny "Marzanka" - tego dnia rejsy spacerowe dla chętnych będą bezpłatne.

Wszystkie dzieci, które odwiedzą Marinę Puławy 17 czerwca nie będą się nudzić. Od 14:00 o atrakcje zadba "Dziki Raj" i "Skrzat" - w planach między innymi: balonowe szaleństwo, mini tor przeszkód, bańki mydlane, konkursy muzyczne i różnego rodzaju gry, zabawy i animacje specjalnie z myślą o najmłodszych.

 

Tego dnia w marinie będzie również strefa kulinarna, a w niej między innymi:

 

  • riksza z lodami,
  • grill,
  • foodtruck,
  • działająca w porcie kawiarnia 
  • makarony i lemoniady własnej produkcji zaprezentowane przez Central Park Bistro.

 

 

 

 

O godzinie 17:00 aktywność rozpocznie strefa muzyczna, w której młodzi puławscy artyści zaprezentują swój talent. Wystąpią wokalistki Joanna Mazurek i Angelika Kaniowska oraz zespół rockowy "Nozdrza Kobry".


Od godziny 18:00 Marina Puławy zamieni się w strefę Disco. Jako pierwszy wystąpi zespół "EFFECT" - to formacja, której teledyski takie jak "Książę", "Bananowe skóry" czy "Uciekam od żony" w serwisie youtube notują miliony wyświetleń.

Po godzinie 19:00 na scenie pojawi się zespół wskazany w projekcie w ramach Budżetu Obywatelskiego, czyli "MEFFIS". Formacja ma na swoim koncie takie przeboje jak „Agnieszka P”, „Królowa nocy”, „One i Ja”, „Wakacyjna Przygoda”, „Życia Smak(Jem Pomarańcze)”, „Piękne Imię Masz”i wiele innych. Osiągnięcia zespołu to między innymi: wystąpienie na festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i zajęcie tam drugiego miejsca, udział w festiwalu Marlboro Rock In u boku takich sław jak Agnieszka Chylińska, Grzegorz Skawiński, występ na festiwalu Disco Hit w Kobylnicy nad morzem oraz występy na wielu prestiżowych imprezach na terenie Polski oraz za granicą.

Ciekawostką jest fakt, że jeden z teledysków zespołu został nakręcony w Puławach:

Po godzinie 20:00 rozpocznie się dyskoteka pod chmurką, a o oprawę muzyczną obfitującą w najbardziej taneczne hity zadba DJ.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Marinie Puławy!

+ 41 głosów: 45 (91%) 4 -
Udostępnij na Google+