Puławska porodówka otwarta po remoncie - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Puławska porodówka otwarta po remoncie

data aktualizacji: 9 miesięcy temu 12.04.2018, odsłon: 2136, ~Ewelina Borawska

Dziś w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i otwarcie po remoncie Oddziału Położniczo-Ginekologicznego.

„To wyjątkowy oddział, który ma na celu opiekę nad kobietami w ciąży i nowonarodzonymi dziećmi, mamy nadzieję, że teraz wysoki standard, bardzo dobre warunki, ale przede wszystkim wspaniały, wykwalifikowany personel, będą zachęcały kobiety do rodzenia w Puławach” – mówił Dyrektor SPZOZ w Puławach Piotr Rybak.

Nasze miasto przykłada dużą wagę do działań na rzecz rodziny, a także poprawy warunków udzielania świadczeń zdrowotnych i od samego początku wspierało realizację tego projektu oraz innych działań w zakresie ochrony zdrowia naszych mieszkańców. Do tej pory na ten i wiele innych projektów i remontów w puławskim szpitalu miasto w ramach pomocy udzielonej Powiatowi Puławskiemu przeznaczyło kwotę ok. 12 mln zł.

+ 15 głosów: 15 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+