Puławskie Lato Bluesowe - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Puławskie Lato Bluesowe - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Puławskie Lato Bluesowe

data aktualizacji: 12 dni temu 8.08.2018, odsłon: 506, ~Łukasz Kołodziej
Data i miejce wydarzenia

21.08.2018 - 25.08.2018

Peweks


Już niebawem zakończą się zapisy na Puławskie Lato Bluesowe – kolejną edycję warsztatów muzycznych, połączonych z koncertami i jam session. Impreza gromadzi uczestników z całej Polski. Dla mieszkańców Puław również przygotowano atrakcje - koncert znakomitego bluesowego zespołu z Teksasu.

Na tegoroczną edycję zgłosiło się już blisko 60 osób z całej Polski –  z Krakowa, Warszawy czy Łomży oraz oczywiście z Puław. Uczestnicy swoje umiejętności będą szkolić w 7 klasach: wokalnej, gitary elektrycznej, harmonijki, gitary basowej, perkusji i instrumentów klawiszowych, a także klasie fotograficzno-reporterskiej, w tym roku połączonej z elementami fotografii analogowej.   Zgłaszać się można do 15 sierpnia. poprzez formularz, dostępny na stronie www.domchemika.plPuławskie Lato Bluesowe rozpocznie się 21 sierpnia i potrwa 5 dni. Oprócz spotkań w klasach i ćwiczeń indywidualnych, muzycy będą mogli posłuchać wykładu kompozytora i wokalisty, dra Marcina Wawrzynowicza, wziąć udział w codziennych jam sessions oraz dwóch koncertach.

Najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem będzie występ teksańskiego muzyka Jonna Del Toro Richardsona z zespołem, który odbędzie się 24 sierpnia o godz. 20.00 w Klubie Peweks Art&Music. Dzień później, również w Peweksie, w finałowym koncercie wystąpią uczestnicy warsztatów oraz kadra.

Rezerwacja i informacje w kasie POK „Dom Chemika”, tel. 81 886 20 24.


+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+