Rozlicz swój PIT w Puławach - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Rozlicz swój PIT w Puławach

data aktualizacji: 12 dni temu 22.02.2021, odsłon: 92, ~UM Puławy

Wszyscy tworzymy lokalną społeczność, korzystamy z tych samych inwestycji i usług. Nasze miasto rozwija się każdego roku, ale każda ze zmian wymaga nakładów finansowych. Dzisiaj wszyscy możemy mieć realny wpływ na budowanie miejskiego budżetu.

Chcesz by Twoje pieniądze z podatku zostały w Puławach?

W deklaracji PIT,  w miejscu zamieszkania wpisz PUŁAWY i wskaż Urząd Skarbowy w Puławach. Pamiętaj, miejsce zameldowania nie jest tu istotne. W ten sposób twoje pieniądze trafią do budżetu miasta. Czyli tak naprawdę wrócą do Ciebie.

Pieniądze z Twojego Podatku to nowe inwestycje, lepsza oświata, rozwój sportu i kultury. To lepszy komfort życia dla Ciebie i twoich bliskich.

Zainwestuj w Miasto. Rozlicz swój PIT w Puławach


Plakat w kolorach żółtym i szarym zachęcający do płacenia podatków w Puławach. Zawiera treść: W deklaracji PIT,  w miejscu zamieszkania wpisz PUŁAWY i wskaż Urząd Skarbowy w Puławach. Pamiętaj, miejsce zameldowania nie jest tu istotne. W ten sposób twoje pieniądze trafią do budżetu miasta. Czyli tak naprawdę wrócą do Ciebie.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+