Sezon wakacyjny na Campingu Marina Puławy - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Sezon wakacyjny na Campingu Marina Puławy

data aktualizacji: ponad rok temu 26.07.2016, odsłon: 3163, ~Łukasz Kołodziej

Trwa sezon wakacyjny na Campingu Marina Puławy. Na jego terenie przebywają aktualnie goście z Anglii i Irlandii. Według klasyfikacji baza widnieje pod numerem 35 w kategorii III.Camping przeznaczonym jest głównie dla osób  podróżujących własnym camperem lub samochodem z przyczepą campingową.

Marina Puławy, na terenie której znajduje się obiekt, zlokalizowana jest w miejscu bardzo atrakcyjnym pod kątem lokalnej turystyki z racji łatwego wyjazdu na drogi prowadzące do Kazimierza Dolnego, Janowca i Nałęczowa. Camping  Marina  Puławy  posiada  rekomendację  Polskiej  Federacji  Campingu i Caravaningu. Był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany w konkursie Mister Camping, a sama Marina Puławy jest laureatem nagrody Przyjaznego Brzegu oraz pięciogwiazdkowego certyfikatu miesięcznika "Żagle".

Na terenie campingu zameldowani goście bezpłatnie mają do dyspozycji: ujęcie wody, kosze na śmieci, oświetlone pole campingowe, zespoły sanitariatów: toalety, prysznice, umywalki, ciepłą i zimną wodę, itp. Na terenie campingu zameldowani goście odpłatnie mają do dyspozycji: dostęp do energii elektrycznej, parking, kajaki, łodzie, rowery. Fot. Antoni Rękas.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+