Spisz się przez Internet i pomóż Miastu Puławy wygrać w konkursie Prezesa GUS - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Spisz się przez Internet i pomóż Miastu Puławy wygrać w konkursie Prezesa GUS

data aktualizacji: 14 dni temu 16.07.2021, odsłon: 121, ~mniedbalski
Plakat z informację: Spisz się przez internet i pomóż swojej gminie wygrać w konkursie Prezesa GUS

Wystartował konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę.

Wystarczy spisać się samodzielnie przez Internet, a następnie zachęcić do tego rodzinę, znajomych i osoby z najbliższego otoczenia.

Najbardziej cyfrowa gmina otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Przypominamy, że spis trwa do 30 września 2021 r.

Strona konkursowa: https://spis.gov.pl/cyfrowa-gmina-nsp-2021/

Na czym będzie polegało zadanie konkursowe?

Zadaniem konkursowym jest zachęcenie przez gminy jak największej liczby zobowiązanych na jej terenie osób fizycznych do dokonywania samospisu internetowego, prowadzonego za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego https://spis.gov.pl/.

Wskaźnik samospisu internetowego stanowiący podstawę do wyłonienia zwycięskich gmin będzie uwzględniał samospis internetowy dokonany w okresie od początku do końca trwania NSP 2021, tj. od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r. do godziny 23:59.

Zachęcamy do spisania się przez Internet!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest realizowany metodą samospisu internetowego oraz uzupełniająco: metodą wywiadu telefonicznego i metodą wywiadu bezpośredniego. Najłatwiej spisać się samodzielnie przez Internet na stronie: https://spis.gov.pl  Wystarczy komputer lub inne urządzenie mobilne podłączone do Internetu.

Punkt do samospisu internetowego dostępny jest również w Urzędzie Miasta Puławy.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą odwiedzić Urzędu Miasta Puławy i samodzielnie dokonać samospisu internetowego w specjalnie przygotowanym do tego punkcie - boks nr 2 w pok. nr 15 w Wydziale Spraw Obywatelskich (wejście do budynku urzędu od strony Sądu Rejonowego w Puławach) lub uzyskać niezbędną pomoc pracowników Urzędu Miasta Puławy – członków Gminnego Biura Spisowego w samospisie internetowym w pok. nr 7 (wejście główne do budynku urzędu).

Można również skorzystać z opcji “spisz się przez telefon” na infolinii spisowej obsługiwanej przez pracowników statystyki publicznej od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 pod numerem: 22 279 99 99.

Respondenci, którzy nie będą mogli samodzielnie spisać się poprzez formularz internetowy lub telefoniczne na infolinii spisowej, zostaną spisani przez rachmistrzów telefonicznie lub podczas wywiadu bezpośredniego.

Rachmistrzowie dzwonią z numeru 22 828 88 88 lub z numeru infolinii spisowej tj. 22 279 99 99.

Przypominamy, że od 23 czerwca 2021 r. rachmistrzowie realizują również wywiady bezpośrednie.

 

Żródło: GUS – Lubelski Ośrodek Badań Regionalnych/GBS Miasto Puławy

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Udostępnij na Google+