Spotkanie Biznes Lubelskie 2018 w Puławach - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Spotkanie Biznes Lubelskie 2018 w Puławach

data aktualizacji: ponad rok temu 10.10.2018, odsłon: 880, ~Justyna Wiejak
Data i miejce wydarzenia

16.10.2018

Gościniec nad Wisłą w Puławach


16 października 2018 r. o godz. 16.30 w Gościńcu nad Wisłą w Puławach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie 2018”, czyli bezpłatna konferencja skierowana do przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.
Podczas wydarzenia pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Lokalny przedsiębiorca, Grzegorz Gruza, Wiceprezes Zarządu Bon Appetit Sp. z o. o., opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. Natomiast Piotr Kuśmierzak, dziennikarz Polsat News, przedstawi uczestnikom jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wystarczy tylko wypełnić formularz rejestracyjny:

http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow

Program oraz wszystkie informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://www.invest.lubelskie.pl/pl

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+