Straż Miejska: pomoc przy problemach z akumulatorem - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Straż Miejska: pomoc przy problemach z akumulatorem

data aktualizacji: 5 miesięcy temu 9.01.2019, odsłon: 584, ~Łukasz Kołodziej

Zima wróciła na dobre. Kilkanaście stopni na minusie może sprawić, że wielu kierowców ma problem z uruchomieniem auta. Puławska Straż Miejska oferuje pomoc tym kierowcom, którym rozładowały się akumulatory. Wystarczy od poniedziałku do piątku w godzinach 06.30 – 21.30 zadzwonić na alarmowy numer telefonu 986. Mrozy to duże wyzwanie dla naszych aut. Jeśli w Państwa samochodzie rozładował się akumulator, o pomoc można poprosić strażników miejskich i zgłosić awarię.

Na miejsce wysłany zostanie patrol zmotoryzowany, który posiada odpowiednie urządzenie rozruchowe. Urządzenie jest w stanie uruchomić silnik praktycznie każdego pojazdu do 3,5 tony. Patrole straży wysyłane są wg. kolejności wpływania takich zgłoszeń. Pierwszeństwo ma tu jednak załatwianie interwencji związanych z ustawową działalnością Straży Miejskiej.

Jak co roku będziemy służyć pomocą w uruchamianiu aut – zapewnia inspektor Tomasz Jaraszek. Ubiegłej zimy strażnicy  w ten sposób pomogli blisko 150-ciu kierowcom. 


+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+