Sukces w negocjacjach z Grupą Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Sukces w negocjacjach z Grupą Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

data aktualizacji: 3 miesiące temu 4.10.2019, odsłon: 479, ~Ewelina Borawska
W czwartek 3 października został podpisany przez Prezydenta Miasta Puławy - Pawła Maja oraz Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. list intencyjny dotyczący woli objęcia sponsoringiem tytularnym hali sportowo-widowiskowej. Dokument został podpisany w obecności Prezesa Zarządu Grupy Azoty S.A. – dr. Wojciecha Wardackiego oraz Wiceministra Rozwoju i Inwestycji – Artur Soboń. List intencyjny zakłada zawarcie umowy sponsoringowej w 2020 roku.
 
Sukces poprzedzony był wieloma konstruktywnymi negocjacjami z Grupą Azoty  Podpisany dokument jest deklaracją dobrej współpracy na przyszłość w zakresie polityki sponsoringowej dotyczącej powstającej hali widowiskowo-sportowej. Szczególne wyrazy uznania należą się Panu Ministrowi Inwestycji i Rozwoju Arturowi Soboniowi, który dzięki swojemu zaangażowaniu i sercu dla Lubelszczyzny przyczynił się do wspólnego sukcesu.

Hala ma z założenia być nie tylko miejscem rozgrywek sportowych, w obiekcie mogą odbywać się również imprezy o charakterze biznesowym oraz kulturalno-rozrywkowym.

Budynek będzie wyposażony w osobne sale do sportów walki, siłownię oraz pomieszczenia do odnowy biologicznej. Powodem do dumy jest to, że hala będzie jednym z największych ośrodków sportowo-rekreacyjnych na Lubelszczyźnie. Jest to największa od lat inwestycja w Puławach. Projekt budowy hali widowiskowo-sportowej otrzymał dofinansowanie w wysokości 17 milionów złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu. Wartość inwestycji to 90 milionów złotych.


fot. Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.


fot. Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

 

 

+ 8 głosów: 17 (47%) 9 -
Udostępnij na Google+