VI Gala Sportu Puławskiego (wideo + zdjęcia) - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01  Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

VI Gala Sportu Puławskiego (wideo + zdjęcia)

data aktualizacji: 13 dni temu 4.12.2017, odsłon: 566, ~Łukasz Kołodziej

1 grudnia w sali konferencyjnej na stadionie Miejskiego Ośrodka Sport i Rekreacji w Puławach odbyła się  VI Gala Sportu Puławskiego. Wydarzenie jest okazją do podsumowania i nagrodzenia wyników sportowych zawodników reprezentujących puławskie kluby, ale także ich opiekunów i kadrę trenerską.

W tym roku nagrody otrzymali:

Filip Maciejuk (Klub Sportowy „Pogoń Mostostal” Puławy), któremu została przyznana nagroda niezależna od nagród dorocznych,  za wybitne osiągnięcia indywidualne.

Nagrody doroczne

KS „Pogoń Mostostal Puławy”:

zawodnicy sekcji kolarskiej:

Daniel Staniszewsko

Patryk Soliński

Patryk Górecki

Piotr Pękala

trenerzy:

Adama Wojewódka

Łukasza Świderski


KS „Wisła” Puławy

zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów:

Zuzanna Majewska

Jakub Węgrzyn

Radosław Poniatowski

lekkoatletyka:

          Sebastian Lewoszewski


ULKS „Andros” – taekwondo olimpijskie

Zawodnicy:

Eryka Rodzik

Paulina Bronisz

Trenerzy:

Marcin Bochenkiewicz

Artur Nakończy

Arkadiusza Gajos


Niezależnie od nagród dorocznych wyróżnieni zostali dwaj puławianie - za pasję, zaangażowanie, wytrwałość. Ci zawodnicy to amatorzy, którzy poświęcają cały swój wolny czas bieganiu zachęcając tym samym pozostałych mieszkańców miasta do aktywnego spędzania czasu wolnego: Romuald Prószyński i Waldemar Brodacki.

„Sybilla Sportowa” - Stypendium Sportowe Prezydenta Miasta Puławy na okres od 1 stycznia do 30 grudnia 2018 r.

Zawodnicy KSPR „Azoty – Puławy” (III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży):

  1. Dominik Antoniak
  2. Hubert Kamiński
  3. Wojciech Borucki
  4. Kamil Konieczny
  5. Krzysztof Janicki

Zawodnicy Klubu Sportowego „Wisła” Puławy

         Podnoszenie ciężarów:

  1. Jakub Węgrzyn
  2. Natalia Fota
  3. Radosław Poniatowski
  4. Zuzanna Majewska

Lekkoatletyka:

  1. Damian Grzyb

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Andros” (taekwondo olimpijskie)

  1. Malwina Wieleba
  2. Ewelina Malinowska
  3. Paulina Bronisz
  4. Wiktor Kędziora
  5. Eryk Rodzik
  6. Nikola Żybura
  7. Sebastian Kryczka
  8. Jakub Fijoł
  9. Nikola Krajewska
  10. Jakub Płaczkowski
  11. Olga Reszka

Klub Sportowy „Pogoń Mostostal” Puławy

  1. Filip Maciejuk
  2. Piotr Pękala

 

Autorem prezentacji i filmu jest Piotr Kawka Studio K.

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+