VIII Mistrzostwa Puław w badmintonie - wyniki - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

VIII Mistrzostwa Puław w badmintonie - wyniki

data aktualizacji: miesiąc temu 19.10.2021, odsłon: 250, ~UM Puławy

VIII Mistrzostwa Puław w badmintonie już za nami. Jednak mamy nadzieję, że ten turniej zostanie w pamięci wszystkich zawodników na długo i mamy nadzieję, że wszystkich zobaczymy już niedługo na kolejnych zawodach w Puławach.


Wszystkim zawodnikom należą się podziękowania za wspaniałą grę, wylany pot na kortach, a także za uśmiechy i miłe rozmowy poza nim.


Dzięki pomocy naszych partnerów - Urzędu Miasta Puławy i Starostwa Powiatowego  – za co serdecznie dziękujemy – zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe, a oprócz nagród wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane rakiety, torby i vouchery rabatowe.


Serdecznie dziękujemy także rodzicom, trenerom z innych klubów za przybycie na mistrzostwa.

Wyniki VIII Mistrzostwa Puław w badmintonie 16.10.2021 r.

Singiel dzieci do lat 11
1. Natalia Haładus - Górnik Łęczna
2. Miłosz Turski - UKS Badminton Puławy
3. Daria Musiatowicz - UKS Badminton Puławy
4. Dawid Turlewicz - Górnik Łęczna
5-7. Klara Kosior - Akademia Badmintona Lublin

5-7. Gabriel Kosmala - UKS Badminton Puławy
5-7. Gabriel Woś - Górnik Łęczna

Singiel dzieci do lat 16 A
1. Miłosz Kosior - Akademia Badmintona Lublin
2. Alan Terlecki - UKS Badminton Puławy
3. Jakub Niedochodowicz - UKS Badminton Puławy
4. Oskar Turski - UKS Badminton Puławy
5. Jan Górecki - UKS Badminton Puławy

Singiel dzieci do lat 16 B
1. Ewelina Arczyńska - MKS Garwolin
2. Aleksander Janaczek - UKS Badminton Puławy
3. Amelia Stadnik - UKS Badminton Puławy
4. Antonina Głuchowska - Nałęczów
5-6. Daria Krasucka - Nałęczów
5-6. Alan Radomski - Nałęczów

Singiel Open A
1. Daniel Gujski - Lublin
2. Krzysztof Skup - Janów lubelski
3. Mateusz Gołofit - UKS Badminton Puławy
4. Mikołaj Maruszewski - UKS Badminton Puławy
5. Damian Woźniak - UKS Badminton Puławy

Singiel Open B
1. Artur Choroszyński - UKS Badminton Puławy
2. Tomasz Domagalski - Warszawa
3. Piotr Nowicki - Ryki
4. Greta Pardyka - UKS Badminton Puławy
5-11. Natalia Kamińska - Lublin
5-11. Maciej Wodziński - Lublin
5-11. Jakub Niedochodowicz - UKS Badminton Puławy
5-11. Miłosz Kosior - Akademia Badmintona Lublin
5-11. Mateusz Kwit - UKS Badminton Puławy
5-11. Alan Terlecki - UKS Badminton Puławy
5-11. Łukasz Ziółek - UKS Badminton Puławy

Debel Open A
1. Daniel Gujski / Krzysztof Skup - Lublin / Janów lubelski
2. Damian Woźniak / Mateusz Gołofit - UKS Badminton Puławy
3. Artur Choroszyński / Piotr Nowicki - UKS Badminton Puławy / Ryki
4. Mateusz Kwit / Mikołaj Maruszewski - UKS Badminton Puławy

Debel Open B

1. Greta Pardyka / Miłosz Kosior - UKS Badminton Puławy / Akademia Badmintona Lublin
2. Marta Monist / Piotr Chudzik - Lublin
3. Jakub Gędek / Tomasz Piórko - Lublin
4. Grzegorz Leftak / Łukasz Ziółko - UKS Badminton Puławy
5. Magdalena Matyjaszek / Agnieszka Komarzeniec - Lublin
6. Jakub Niedochodowicz / Alan Terlecki - UKS Badminton Puławy

Mikst
1. Greta Pardyka / Damian Woźniak - UKS Badminton Puławy
2. Karolina Lenart / Mateusz Gołofit - UKS Badminton Puławy
3. Marta Monist / Piotr Chudzik - Lublin
4. Agnieszka Komarzeniec / Mateusz Kwit - Lublin / UKS Badminton Puławy
5-6. Magdalena Matyjaszek / Mikołaj Maruszewski - Lublin / UKS Badminton Puławy
5-6. Natalia Kamińska / Maciej Wodziński - Lublin

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+