Weekendlove Puławy - Kino plenerowe za nami! - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Weekendlove Puławy - Kino plenerowe za nami!

data aktualizacji: 3 miesiące temu 5.08.2019, odsłon: 251, ~Justyna Wiejak

2 sierpnia odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu "Weekendlove Puławy" - Kino plenerowe pod chmurką. Od godziny 16.00 plac Chopina zamienił się w wielką salę kinową.

Przygotowaliśmy trzy propozycje filmowe, tak aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.

W repertuarze naszego kina znalazła się bajka "Hotel Transylwania 3", specjalnie dla naszych najmłodszych. Wszystkie leżaki zostały zajęte przez dzieci w różnym wieku, które z zaciekawieniem oglądały kolejne przygody Hrabiego Drakuli. Mali koneserzy kina chętnie zajmowali również miejsca na kocach przygotowanych przez urząd miasta.

Kolejny na naszej liście był Oskarowy film - "Green Book", który został okrzyknięty najlepszym filmem 2018 roku i zdobył serca widzów na całym świecie. Na koniec poruszający dramat o dojrzewaniu do odpowiedzialności i odkrywaniu, jakimi wartościami naprawdę warto się kierować "Jutro będziemy szczęśliwi".

Kino plenerowe cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, a wszystkie przygotowane przez nas miejsca  były zajęte za co serdecznie dziękujemy.

Już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia Weekendlove Puławy!
W niedzielę 11 sierpnia, na dziedzińcu Pałacu Marynki odbędzie się projekt "Filharmonia na leżakach", Koncert Moniuszkowski w wykonaniu Teatru Pijana Sypialnia z Warszawy.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+