Wypożyczalnia kijków do Nordic Walking - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Wypożyczalnia kijków do Nordic Walking

data aktualizacji: 5 miesięcy temu 5.11.2018, odsłon: 222, ~Łukasz Kołodziej

Do spacerów z kijami Nordic Walking każda pora roku jest dobra. Jeśli chcesz skorzystać z tej formy aktywności, zachęcamy do wypożyczenia kijów w Centrum Informacji Turystycznej za symboliczną złotówkę!
 

Centrum ulokowane jest na Skwerze Niepodległości przy Alei Królewskiej 4. Od kilku lat dba o rozwój imprez turystycznych, organizując m. in.: spływy kajakowe, rajdy piesze i rowerowe, a także gry miejskie. CIT oferuje także możliwość skorzystania z wypożyczalni kijków do Nordic Walking.



 


Marsz z kijkami to świetny sposób na uprawianie turystyki aktywnej w każdym wieku oraz gwarancja ciekawie spędzonego czasu. Koszt wypożyczenia kijów w naszym Centrum to jedynie 1 zł za cały dzień! Kije można wypożyczyć godzinach otwarcia CIT.

W okresie jesienno-zimowym, od listopada do marca oddział CIT pracuje w godzinach od 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty, zaś w sezonie turystycznym od kwietnia do października, czynne jest siedem dni w tygodniu, w godzinach od 09:00 do 17:00.


 

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
Udostępnij na Google+