DNI PUŁAW 2019 - od 31 maja do 2 czerwca odbędą się Dni Puław - miejsce: MARINA PUŁAWY - 3 dni niezapomnianych emocji - KONCERTOWO/RODZINNIE/TANECZNIE / Zapraszamy do wspólnego świętowania dni naszego miasta!

XV Targi Pracy i Edukacji - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

XV Targi Pracy i Edukacji

data aktualizacji: 2 miesiące temu 1.03.2019, odsłon: 433, ~Justyna Wiejak
Data i miejce wydarzenia

21.03.2019

Zespół Szkół Technicznych w Puławach


Starosta Puławski wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Puławach zaprasza na XV Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 21 marca 2019 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach, w godz. 10.00 - 13.00.

Celem tej inicjatywy jest wspieranie nowo powstających miejsc pracy oraz tworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy uczestnikami rynku pracy. Ideą targów jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu osobom poszukującym pracy z pracodawcami, przeprowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych oraz rozpoczęcie procesów rekrutacyjnych w połączeniu z ofertą edukacyjną naszego regionu.

W programie wydarzenia przewidziane są również warsztaty "Dokumenty aplikacyjne" i "Przedsiębiorczość - jak to działa" dla młodzieży szkół średnich w ramach puławskich spotkań z przedsiębiorczością.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Danuta Smaga, Starosta Puławski i Paweł Maj, Prezydent Miasta Puławy.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+