Życzenia Noworoczne Prezydenta Miasta - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Życzenia Noworoczne Prezydenta Miasta

data aktualizacji: 5 miesięcy temu 31.12.2018, odsłon: 637, ~Łukasz Kołodziej

Szanowni Państwo,

już za kilka godzin rozpoczniemy Nowy Rok 2019. Mijający rok był niezwykle ważny dla naszego miasta, wyznaczył nowe cele i zadania do realizacji, stał się również początkiem nowego rozdziału w historii Puław. Jako Prezydent Miasta wierzę w to, że w nowym roku uda nam się wspólnie urzeczywistniać marzenia o pięknych, rozwijających się Puławach i o budowaniu silnej lokalnej społeczności.

Życzę wszystkim mieszkańcom Puław i gościom odwiedzającym nasze miasto, aby troski i zmartwienia przeminęły wraz z mijającym rokiem, a rok 2019 stał się czasem wyjątkowym - czasem zdrowia, spokoju i szczęścia w rodzinach.

Proszę przyjąć życzenia spełnienia wszystkich planów i marzeń oraz nieustającej energii do ich realizacji. Wszystkiego najlepszego!

Życzenia kieruję także do młodzieży: organizujcie życie w ten sposób, abyście czas nauki dzielili ze sportem, zabawą i wypoczynkiem. Życzę Wam dużo energii i siły, zapału i niezapomnianych chwil. Niechaj żywioł, fantazja i młodzieńcza werwa przebudzą i rozruszają nasze Puławy!

                                          Paweł Maj

                                           Prezydent Miasta Puławy

 

 

+ 21 głosów: 31 (68%) 10 -
Udostępnij na Google+