Dostosuj wydruk

Sukces w negocjacjach z Grupą Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Sukces w negocjacjach z Grupą Azoty Zakłady Azotowe

W czwartek 3 października został podpisany przez Prezydenta Miasta Puławy - Pawła Maja oraz Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. list intencyjny dotyczący woli objęcia sponsoringiem tytularnym hali sportowo-widowiskowej. Dokument został podpisany w obecności Prezesa Zarządu Grupy Azoty S.A. – dr. Wojciecha Wardackiego oraz Wiceministra Rozwoju i Inwestycji – Artur Soboń. List intencyjny zakłada zawarcie umowy sponsoringowej w 2020 roku.
 
Sukces poprzedzony był wieloma konstruktywnymi negocjacjami z Grupą Azoty  Podpisany dokument jest deklaracją dobrej współpracy na przyszłość w zakresie polityki sponsoringowej dotyczącej powstającej hali widowiskowo-sportowej. Szczególne wyrazy uznania należą się Panu Ministrowi Inwestycji i Rozwoju Arturowi Soboniowi, który dzięki swojemu zaangażowaniu i sercu dla Lubelszczyzny przyczynił się do wspólnego sukcesu.

Hala ma z założenia być nie tylko miejscem rozgrywek sportowych, w obiekcie mogą odbywać się również imprezy o charakterze biznesowym oraz kulturalno-rozrywkowym.

Budynek będzie wyposażony w osobne sale do sportów walki, siłownię oraz pomieszczenia do odnowy biologicznej. Powodem do dumy jest to, że hala będzie jednym z największych ośrodków sportowo-rekreacyjnych na Lubelszczyźnie. Jest to największa od lat inwestycja w Puławach. Projekt budowy hali widowiskowo-sportowej otrzymał dofinansowanie w wysokości 17 milionów złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu. Wartość inwestycji to 90 milionów złotych.


fot. Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.


fot. Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

 

 

autor: Ewelina Borawska

Źródło:

Dodano: 2019.10.04

pulawy.eu