Dostosuj wydruk

Informacja dotycząca trybu pracy NZOZ "Medical" Sp. z o.o. w czasie pandemii

Informacja dotycząca trybu pracy NZOZ

Na prośbę Zakładu Opieki Zdrowotnej "Medical" Sp. z o.o. zamieszczamy informację dotyczącą trybu pracy w stanie zagrożenia epidemicznego.

   W odpowiedzi na pojawiające się w przestrzeni publicznej informacje dotyczące organizacji systemu opieki medycznej w powiecie puławskim w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 -   Zakład Opieki Zdrowotnej"Medical" uprzejmie informuje, że nie zawiesił swojej działalności, a jedynie zmienił sposób organizacji pracy w swoich placówkach medycznych.
   W związku z ogłoszonym przez WHO zjawiskiem pandemii oraz zaleceniami NFZ i Ministerstwa Zdrowia nasza placówka w celu ograniczenia bezpośrednich kontaktów udziela swoim pacjentom teleporad medycznych. Po udzieleniu teleporady w przypadkach uzasadnionych medycznie pacjenci umawiani są indywidualnie na określone godziny w celu odbycia bezpośredniej wizyty.  

   Możliwość skontaktowania się osobiście z lekarzem istnieje w naszych placówkach zlokalizowanych na Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 oraz ul. Kruka 2 po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Dzięki teleporadzie medycznej można bez wychodzenia z domu otrzymać e- receptę, e- zwolnienie oraz zalecenia lekarskie. Numer telefonu na infolinię ZOZ Medical: 814 714 160 lub 814 714 161.

 

 

autor: UM Puławy

Źródło:

Dodano: 2020.03.23

pulawy.eu