Apel o pozostanie w domu - Oficjalny Portal Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Apel o pozostanie w domu

data aktualizacji: 2 miesiące temu 19.03.2020, odsłon: 44, ~UM Puławy

Szanowni mieszkańcy Puław!


   Obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wiąże się z wieloma obywatelskimi obowiązkami, które mają za zadanie ochronić nas wszystkich przed dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa.


   Profilaktyka w postaci dokładnego mycia rąk i dbania o higienę naszego otoczenia jest niezmiernie ważna, jednak najważniejszym zadaniem dla nas jest przerwanie łańcucha zarażeń. Nie osiągniemy tego bez ograniczenia kontaktu z ludźmi, przebywania w miejscach publicznych, w sklepach, na placach i skwerach. Jeśli możemy, pozostańmy w domach!


   Wiosenna aura sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu i zachęca do powrotu do normalnego życia. Jednak to nie jest odpowiedni moment. Docierają do nas sygnały o pełnych placach zabaw czy grupowych spacerach. W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne apelujemy
o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych.


   Służby sanitarne i opieka zdrowotna pracują całą dobę i dokładają wszelkich starań, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo.  Pomóżmy im pozostając w domu!
   W tych trudnych chwilach pamiętajmy o sobie nawzajem!

Udostępnij na Google+
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -